Hygienické dělení stolů firemních jídelen

Hygienické dělení stolů firemních jídelen

Rádi bychom Vám představili řešení hygienické dělení stolů ve firemních jídelnách po dobu omezení. Zástěna je ukotvena na stůl tak, že ani po demontáži nedojde k poškození stolu. Ukotvení je pevné, přesto není použitý žádný spojovací materiál. Pokud máte o takové řešení zájem, napište nám rozměry Vašich stolů, jejich počet a my Vám připravíme cenovou nabídku. Dělení stolů může být i na více částí, stejně tak můžeme nabídnout více variant co se týče případné průhlednosti. Zástěny při konzumaci potravin umožňuji zázemí a klidné stravování bez zvýšených obav nakažení covidem.

Více podobných produktů, jako jsou hygienické zástěny, si prohlédněte v naší fotogalerii, některé realizace proběhly ve firmě ON Semiconductor Czech Republic, s. r. o..

O naší firmě VOPP

VOPP se zabývá realizací ucelených řešení mokrých procesů pro polovodičový a solární průmysl. Firma VOPP je ryze česká firma. Vyrábíme nové zařízení, které realizujeme dle požadavků zákazníka. Touto prací se zabýváme už od roku 2011. Naše zkušenosti z provozů Vám rádi nabídneme pří realizaci Vašeho zařízení.

Vyrábíme

Vyrábíme: chemický box, laboratorní box, laboratorní digestoř, leptací box, laminární box, mycí box, laboratorní nábytek, zásobník na rukavice a roušky, procesní vana, hygienické dělení stolů, atypické kryty na stroje a jejich součásti, celoplastové skelety pro různá zařízení. Všechna zařízení jsou vyrobena z kvalitních materiálů v celoplastovém provedení s vysokou odolností v agresivním prostředí.

Komponenty a materiály

Tabulový materiál: PE, PP, FRPP, PVDF,PFA, Teflon, PVC FM4910 – Takiron, CORZAN.

Rozvody médií: chemikálie, demi vody, dusík.

PFA, PVDF, PP, PVC, ventily, fitinky, průtokoměry a jinými součástmi, které neobsahují žádné kovové součásti ve smáčené části povrchu. Veškeré materiály a komponenty jsou v provedení „high purity”. Dodáváme Hepa filtry.