Komplexní zařízení pro zákazníka

Komplexní zařízení pro zákazníka

Dle přání zákazníka jsme schopni zrealizovat takové komplexní zařízení, které plně uspokojuje přání zákazníka. V tomto případě IST Rožnov. Dle specifikace jsme umístili několik druhů oplachových a UZ van, zařízení obsahuje časové cyklování, ohřevy lázní, laminární proudění boxu, úložné prostory, vypouštění médií do kanystrů a použití kvalitních spojovacích prvků. Více zde. Realizace přesně dle potřeb zákazníka s ohledem na druh procesů a prostorové možnosti.

O naší firmě VOPP

VOPP se zabývá realizací ucelených řešení mokrých procesů pro polovodičový a solární průmysl. Firma VOPP je ryze česká firma. Vyrábíme nové zařízení, které realizujeme dle požadavků zákazníka. Tou to prací se zabýváme už od roku 2011. Naše zkušenosti z provozů Vám rádi nabídneme pří realizaci Vašeho zařízení .

Vyrábíme

Vyrábíme komplexní zařízení: chemický box, laboratorní box, laboratorní digestoř, leptací box, laminární box, mycí box, laboratorní nábytek, zásobník na rukavice a roušky, procesní vana, hygienické dělení stolů, atypické kryty na stroje a jejich součásti, celoplastové skelety pro různá zařízení. Všechna zařízení jsou vyrobena z kvalitních materiálů v celoplastovém provedení s vysokou odolností v agresivním prostředí.

Komponenty a materiály

Tabulový materiál: PE, PP, FRPP, PVDF,PFA, Teflon, PVC FM4910 – Takiron, CORZAN.

 Rozvody médií: chemikálie, demi vody, dusík.

PFA,PVDF,PP,PVC, ventily, fitinky, průtokoměry a jinými součástmi, které neobsahují žádné kovové součásti v smáčené části povrchu. Veškeré materiály a komponenty jsou v provedení „high purity”. Dodáváme Hepa filtry.