Laboratorní digestoř

Laboratorní digestoř

Laboratorní digestoř z dílny VOPP má celoplastové provedení. Je určena do náročných procesů (chemie, soli, kyselé prostředí).

Vybavení:

Náš produkt obsahuje výlevku, přívod vody a plynu. Osvětlení je mimo pracovní prostor. Pracovní plocha je celoplastová s dlažbou vyjímatelnou nebo možností posunutí v rámci pracovní plochy. Nechybí výsuvný polohovatelný přední kryt. Dle požadavku zákazníka byla zabudovaná skříňka. Digestoř má úložný prostor na pracovní pomůcky a chemikálie v uzavíratelné skříňce. Skříňka má polici s bezpečnostními vaničkami proti úniku. Obě skříňky, jak zabudovaná tak skříňka digestoře, jsou odsávané.

Více podobných produktů, jako je laboratorní digestoř, si prohlédněte v naší fotogalerii, kterou pro nás připravil tvůrce webu, společnost Vševid holding.

O naší firmě VOPP

VOPP se zabývá realizací ucelených řešení mokrých procesů pro polovodičový a solární průmysl. Firma VOPP je ryze česká firma. Vyrábíme nové zařízení, které realizujeme dle požadavků zákazníka. Touto prací se zabýváme už od roku 2011. Naše zkušenosti z provozů Vám rádi nabídneme pří realizaci Vašeho zařízení .

Vyrábíme

Vyrábíme: chemický box, laboratorní box, laboratorní digestoř, leptací box, laminární box, mycí box, laboratorní nábytek, zásobník na rukavice a roušky, procesní vana, hygienické dělení stolů, atypické kryty na stroje a jejich součásti, celoplastové skelety pro různá zařízení. Všechna zařízení jsou vyrobena z kvalitních materiálů v celoplastovém provedení s vysokou odolností v agresivním prostředí.

Komponenty a materiály

Tabulový materiál: PE, PP, FRPP, PVDF,PFA, Teflon, PVC FM4910 – Takiron, CORZAN.

Rozvody médií: chemikálie, demi vody, dusík.

PFA, PVDF, PP, PVC, ventily, fitinky, průtokoměry a jinými součástmi, které neobsahují žádné kovové součásti ve smáčené části povrchu. Veškeré materiály a komponenty jsou v provedení „high purity“. Dodáváme rovněž Hepa filtry.