Laboratorní digestoř

Celoplastové provedení, určena do náročných procesů, (chemie, soli, kyselé prostředí). Vybavení: výlevka, přívod vody a plynu, osvětlení mimo pracovní prostor, pracovní plocha celoplastová s dlažbou vyjímatelnou, nebo možností posunutí v rámci pracovní plochy. Výsuvný polohovatelný přední kryt. Dle požadavku zákazníka zabudovaná skříňka. Digestoř má úložný prostor na pracovní pomůcky a chemikálie v uzavíratelné skříňce. Skříňka má polici s bezpečnostními vaničkami proti úniku. Obě skříňky, jak zabudovaná tak skříňka digestoře jsou odsávané.

Mycí box na masové mlýnky – potravinářský průmysl

Rádi bychom Vám představili box na čištění mlýnků na maso. Tento prototyp byl vytvořen dle speciálních požadavků klienta. Důraz na možnost zachycování masových nečistot, filtrace vody, snadná možnost vkládání mlýnků a manipulace s nimi. Vrchní posuvné víko umožňuje čištění z více stran.

Hygienické dělení stolů firemních jídelen

Představujeme řešení pro firemní jídelny. Možnost oddělení lidí od sebe, vyřešení odstupů v době hygienických omezení. Po odstranění příční nedojde k žádnému poškození stolu.